25 травня вдруге стартував Національний тиждень безбар’єрності, що відбувається в межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Ключовий філософський принцип Національної стратегії безбар’єрності – «Без бар’єрів у серці». Саме тому для учнів 2-В класу Луцького ліцею № 4 імені Модеста Левицького було проведено арт терапевтичну годину безбар’єрності під такою назвою. Під час заходу всі присутні: обговорювали поняття «безбар’єрність»;знайомились з літературою цієї тематики; зробили постер «Серце без бар’єрів», записавши свої думки та мрії про світ без обмежень. А далі всі поринули у захоплюючу арттерапію, під час якої кожен виліпив з повітряного пластиліну різні емоції, які допомагають долати барʼєри у спілкуванні.

